Лозінський відвоював в Апеляційному суді рік свободи

Акценти
6 Квітня 2012, 10:15

«Суд знизив йому покарання до 14 років позбавлення волі», – розповів прокурор Валентин Донченко.

Лозінський перебуває в Лук’янівському СІЗО. Як розповіли виданню знайомі Лозінського, у нього є телефон і підключений до інтернету ноутбук, і він нібито навіть з СІЗО управляє своїм бізнесом. Мовляв, все це за хабарі потрібним людям в СІЗО. «У січні на день народження племінниці він подарував навіть путівку на Кубу», – стверджують вони.

Один з арештантів підтвердив, що у Лозінського в СІЗО хороші умови. «А що стосується телефону і комп'ютера, то недавно у нас був великий «шмон», ніби і в нього забрали», – каже в'язень Лук'янівки.

У Державній пенітенціарній службі категорично заперечили те, що Лозінський користується в СІЗО мобілкою. «У нього, як і в інших арештантів, загальні умови утримання», – заявив помічник голови Держпенітенціарної служби Ігор Андрушко. 

Нагадаємо, Дніпровський районний суд Києва 20 березня 2011 року засудив Лозінського  до 15 років позбавлення волі за вбивство жителя Голованівського району Кіровоградської області Валерія Олійника.

Генпрокуратура просила суд призначити Лозінському найвищу міру покарання – довічне ув’язнення. Лозінський своєї вини не визнає

90