Льовочкін переконує, що нові автомобілі допоможуть Адміністрації президента зекономити майже 2 млн гривень

10 Лютого 2011, 13:54

«Заміна нинішнього застарілого автопарку представницького класу у керівництва Адміністрації Президента України і Державного управління справами на автомобілі «Шкода» дозволить економити близько 1 994 400 гривень бюджетних коштів на рік», – заявив Льовочкін.

«Щодо мене особисто – у ті часи, коли я працював на державній службі,  завжди користувався власними машинами, так само й зараз. Відповідне розпорядження передбачає можливість використання власного транспорту заступниками Глави Адміністрації Президента України», – зазначив Льовочкін.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що чиновники Адміністрації Президента та Державного управління справами, які користуються службовим транспортом, пересядуть на автомобілі економ-класу.

Автомобілів більш високого класу, котрі вивільнятимуться, «використовуватимуться для обслуговування делегацій різного рівня. А після того, як вичерпають свій ресурс, будуть списані у встановленому порядку».

У листопаді 2010 року ДУС закупив 40 легкових автомобілів у ЗАТ “Прага авто” офіційний дилер Skoda Auto у Києві та Київській області) на 8 млн гривень.

При цьому у середині січня стало відомо, що «Автобаза Державного управління справами» витратить близько 2,5 мільйона гривень на технічне обслуговування і ремонт автомобілів – Toyota Camry, Toyota LC, BMW, Range Rover, Renault, Mercedes Benz, Volkswagen, Skoda. Крім того, близько 3 мільйонів гривень ДУС витратила на закупівлю шин для своїх автомобілів.