Ліна Костенко відмовилася від відзнаки “Золотий письменник України”

Акценти
30 Листопада 2012, 13:13

"Ліна Костенко відмовилася від відзнаки Золотий письменник України. Очевидно, вона має на це право. І не зобов’язана нікому нічого пояснювати. Тим більше, що той спосіб життя, який Ліна Василівна вибрала, давно засвідчив її ставлення до нагород і рейтингів", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 24 листопада відбулася церемонія нагородження письменників-романістів, чиї твори вийшли накладом понад 100 тис. примірників за період від 2000 року до сьогодні.

Відзнаки було вручено Юрію Мушкетику, Анатолію Дімарову, Ліні Костенко, Всеволоду Нестайку, Олегу Чорногузу, Анатолію Дімарову, Івану Білику, Юрію Логвину, Андрію Кокотюсі, Андрію Куркову, Ірен Роздобудько, Ладі Лузіній, Люко Дашвар, Мілі Іванцовій, Мирославу Дочинцю, Оксані Забужко, Сергію Жадану, Сімоні Вілар та Юрію Винничуку.

"Золотий письменник України" є нагородою, яку заснували у 2012 році Тетяна та Юрій Логуші. Вони також є засновниками багаторічного Всеукраїнського конкурсу "Коронація слова", який дає грошові винагороди авторам найкращого роману, кіносценарію, п’єси, лірики.

90