Ліквідований “Дельта банк” оприлюднив суму внеску родички Гонтаревої

12 Лютого 2016, 11:12

Невістка та тезка голови Нацбанку Валерії Гонтаревої дозволила АТ «Дельта банк» оприлюднити інформацію про її вклади в установі. Про це повідомили у прес-службі установи.

Згідно з повідомленням, оприлюднення «пов'язано з тим, що останнім часом в соцмережах і ЗМІ з'явилася перекручена інформація з цього приводу».

«Станом на 03.03.2014 (за рік до введення тимчасової адміністрації в АТ «Дельта Банк») на ім'я Гонтаревої Валерії Владиславівни було відкрито 5 банківських рахунків в національній та іноземній валютах (в тому числі 4 поточні рахунки і 1 депозитний рахунок). Загальна сума коштів, що надійшла на зазначені рахунки Гонтаревої В.В. після відкриття рахунків склала 406 тис. грн», – йдеться у тексті.

Водночас станом на 3 березня 2015 року (день запровадження тимчасової адміністрації в АТ «Дельта Банк») залишок коштів на рахунках Гонтаревої склав 169,9 тис. грн.

«Відповідно до Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» розмір належної Гонтаревої В.В. суми гарантованого відшкодування за вкладами в АТ «Дельта Банк» склав 169,9 тис. грн», – додали у банку.

Нагадаємо, Національний банк України 2 жовтня 2015 за пропозицією ФГВФО прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації Дельта Банку.

Також нагадаємо, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) визнав недійсними більш 150 угод на суму близько 20 млрд грн, укладених з метою виведення коштів з Дельта Банку, та подав до суду.