Лікарні Ужгорода заповнені на 100% – ОДА

2 Листопада 2020, 16:40

Лікарні Ужгорода заповнені на 100%. Про це йдеться на сторінці Закарпатської обласної державної адміністрації у Facebook у понеділок, 2 листопада.

 

«Наразі лікарні Ужгорода заповнені на 100% і важких хворих змушені направляти в інші райони області… У суботу, під час  транспортування мешканця Ужгорода до Виноградівської районної лікарні, через не виділення додаткових ліжок в Ужгороді, хворий, на жаль, помер», – йдеться в повідомленні.

 

Повідомляється, що ОДА офіційно звертається до прокуратури області з вимогою провести розслідування з визначення відповідальних за смерть містянина.

 

 В ОДА заявляють, що влада Ужгорода регулярно не виконує рішення державної та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної небезпеки та надзвичайних ситуацій. Це призвело потрапляння міста до червоного рівня епіднебезпеки.

 

«Так, 21 жовтня регіональна комісія зобов’язала розширити кількість лікарняних ліжок для хворих на коронавірус до 30%, а 30 жовтня – до 50 %. 29 жовтня розпорядженням керівника державного рівня – міністра охорони здоров’я України Максима Степанова передбачено створення на базі КНП «Центральна міська клінічна лікарня» м.Ужгород багатопрофільний COVID-19 шпиталь. Усі рішення, станом на сьогодні, не виконані та саботуються», – заявили в ОДА, зазначаючи, що невиконання рішення комісії – це відповідальність міської влади, яка є власником закладу.

 

Нагадаємо, за минулу добу, 1 листопада, в Україні зафіксували 6 754 випадки COVID-19. Всього в Україні за час пандемії захворіли 402 194 особи.