Вершигора зазначив, що передбачається впровадження декількох каналів зв’язку, зокрема для забезпечення захисту персоналу бригад екстреної медичної допомоги.
У Департаменті охорони здоров’я інформують, що світова статистика свідчить: професійна діяльність працівників медичних установ, особливо у сфері надання невідкладної допомоги, входить до переліку професій найбільш високого ризику, пов’язаного з насильницькими нападами на робочому місці. А за ступенем небезпеки перебуває на одному рівні з роботою працівників правоохоронних органів, рятувальниками і таксистами.
У КМДА додали, що задля убезпечення медиків розпочато роботу зі створення бази пацієнтів, які є потенційно небезпечними.
Крім того, столичні медики та міліціонери домовилися про обмін базами даних про об’єкти та квартири, відвідання яких є потенційно небезпечним.
"Сьогодні співробітники "швидких" Києва у своєму арсеналі самозахисту вже мають "тривожні кнопки" у автомобілях. Вони миттєво передають сигнал у диспетчерську, а диспетчер скеровує за адресою перебування бригади наряд міліції", – зауважив Вершигора.