Лікарі прийняли рішення щодо стану здоров’я волонтерки Яни Зінкевич, яка постраждала в автокатастрофі

6 Грудня 2015, 19:12

Стан медика-волонтера з медбату "Госпітальєри" Яни Зінкевич, яка вчора потрапила в ДТП, залишається важким. Про це повідомив головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім.Мечникова Сергій Риженко.

"Стан Яни залишається важким. Сьогодні був проведений консиліум кращих травматологів та невропатологів Харкова і Дніпропетровська, на якому було прийнято рішення стабілізувати стан Яни і тільки потім провести операцію", – сказав Риженко.

Головлікар зазначив, що процес стабілізації може тривати до 10 днів.

За його словами, зараз Зінкевич перебуває у свідомості. Вона знаходиться в реанімації під цілодобовим спостереженням кращих лікарів лікарні ім.Мечникова.

Риженко також сказав, що дівчина забезпечена всіма необхідними ліками.

Головлікар зазначив, що протягом доби постраждалій волонтерці провели необхідні дослідження.

За словами Риженка, стан другого постраждалого у ДТП – комбата "Госпітальєрів" з позивним "Стрілок" – стабільний, він вже почав ходити.

Як повідомлялося, 5 грудня авто "Госпітальєрів" Правого сектору, в якому перебувала медик-волонтер Яна Зінкевич, злетіло з траси на слизькому асфальті і кілька разів перевернулося. Дівчину викинуло з машини. Її доставили в лікарню з політравмою. Увечері 5 грудня вона прийшла до тями.