Лікарі німецької клініки “Шаріте” погодилися оглянути Савченко – Порошенко

15 Березня 2016, 19:52

Президент України Петро Порошенко повідомив, що лікарі німецької клініки "Шаріте" погодилися оглянути українську льотчицю Надію Савченко. Як повідомляє прес-служба глави держави, про це йшлося під час зустрічі з адвокатами Савченко Іллею Новіковим, Ніколаєм Полозовим і Марком Фейгіним.

Президент наголосив на завершені консультацій з Німеччиною і згоді лікарів клініки «Шаріте» здійснити візит до Росії і здійснити медичний огляд Надії Савченко. Глава держави підкреслив, що Україна підключила Міжнародний Комітет Червоного Хреста і до медичного захисту Надії Савченко готові долучитись спеціалісти цієї організації.

Порошенко також заявив, що готовий використати всі свої конституційні повноваження для того, щоб забезпечити повернення Надії Савченко додому.

«Я готовий зробити все для того, щоб повернути Надію в Україну живою і здоровою. Ми її дуже чекаємо. Це сьогодні стало надзвичайно важливою справою для кожного українця», – підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, 10 березня Савченко припинила сухе голодування. Президент України Петро Порошенко доручив звернутися до Німеччини з проханням направити лікарів до Савченко.

11 березня адвокат Ніколай Полозов повідомив, що вихід Савченко із сухого голодування відбувається зі значними ускладненнями.

13 березня Полозов повідомив, що українські лікарі не змогли отримати дозвіл на обстеження Савченко і поїхали з Росії.