Лікарі намагаються врятувати Чижмарю зір

18 Лютого 2011, 09:02

“Стан постраждалого середньої тяжкості. Обпечено 6% обличчя, а також серйозно постраждали очі – опік 2-3 ступеня. На сьогонішній день загроза втрати зору. Однак ми робимо все можливе, щоб його зберегти. Якщо все піде добре, через чотири дні його переведуть у звичайну палату”, – розповів завідувач відділенням Володимир Калашніков.

Зараз постраждалий чиновник перебуває в реанімації опікового центру з діагнозом “хімічний опік 2-3 ступеня “.

Нагадаємо, 16 лютого близько 23.30 у дворі будинку на вулиці Антоновича у Києві до Чижмаря підійшов невідомий та вилив йому в обличчя кислоту.

Як повідомили у міліції, поганий стан не дозволяє допитатти Чижмаря. Слідчий відділ Голосіївського РУ ГУМВС України в м. Києві порушив кримінальну справу за ст. 121 через ст. 15 КК: “Замах на умисне тяжке тілесне ушкодження”.

Правоохоронці розглядають як одну із пріоритетних версій причин нападу на заступника голови Київської облдержадміністрації побутові та особисті стосунки.

Газета “Сегодня” висунула припущення, що причиною нападу стала ревність. Виявилося, що Чижмар вже близько 5 років не живе зі своєю дружиною. Джерело у КОДА розповіло, що раніше він зустрічався із Тетяною, яка нібито і намагалася йому помститися. Якраз у вечір нападу він зустрічався зі своєю знайомою, 26-річною Олександрою Пап.

Однак “Газета по-київськи” не виключає, що напад пов’язаний з професійною діяльністю чиновника і був чітко сплановано. З Чижмарем пов’язано кілька скандалів – під час його роботи губернатором Тернопільської області прокуратура виявила масштабне розкрадання бюджетних грошей, виділених на ліквідацію наслідків повені.