Лідери «нормандської четвірки» дійшли згоди щодо проведення зустрічі

23 Вересня 2016, 14:09

Лідери «нормандської четвірки» досягли консенсусу щодо проведення наступної зустрічі. Про це на брифінгу заявив заступник голови адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв.

«Дійсно, це правда, що у нас є консенсус з приводу необхідності проведення саміту нормандської четвірки і проводиться підготовка», – сказав він і додав, що дата саміту поки не визначена.

«Саміт відбудеться тоді, коли буде належним чином підготовлені документи, які будуть враховувати насамперед і в тому числі, інтереси української сторони», – сказав Єлісєєв.

За його словами, на сьогоднішній день триває активна робота в різних форматах. Ця робота, за його словами стосується також підготовки проекту «дорожньої карти» виконання Мінських угод. 

«Ми будемо шукати компроміс, але жодним чином не йдеться про поступки, адже не може бути поступок в питаннях, що стосуються суверенітету і територіальної цілісності держави», – підкреслив він.

Раніше заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв припустив, що зустріч у "нормандському форматі" пройде в Берліні.