Лідери «нормандського формату» можуть зустрітися для узгодження «дорожньої карти» виконання Мінська – Клімкін

12 Серпня 2016, 09:40

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що поки немає істотного прогресу в процесі обговорення проекту «дорожньої карти» виконання Мінських угод.

«Із приводу того, чи почали ми саму логіку обговорення? Так. Чи досягли ми будь-якого реального прогресу? Поки, на жаль, ні», – сказав міністр в ексклюзивному інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

За його словами, якщо сторонам вдасться погодити в цілому логіку цього документа, то цілком можлива наступна зустріч лідерів «Нормандського формату».

«Китай – це була тільки одна з ідей щодо тимчасових рамок. Але були й інші, оскільки зустріч повинна бути орієнтована на реальний вагомий результат», – підкреслив міністр.

«Така зустріч можлива за умови, що нам вдасться погодити в цілому логіку «дорожньої карти» виконання Мінська, можливо, за винятком одного-двох питань, які потрібно вирішувати на рівні лідерів», – додав Клімкін. 

Нагадаємо, 21 червня Президент України Петро Порошенко висловив сподівання, що зустріч голів держав "нормандської четвірки" відбудеться вже найближчим часом. Згодом міністр закордонних справ Російської Федерації Сєргєй Лавров заявив, що зустріч у "нормандському форматі" може відбутися на саміті G20 в Китаї.