Лідери Ізраїлю, Індії, США та ОАЕ вперше зустрілись на майданчику I2U2, – The Hindu

14 Липня 2022, 21:59

Група, відома як «I2U2», де «I» означає Індію та Ізраїль, а «U» –США та ОАЕ, провела свій перший віртуальний саміт, – The Hindu.

 

У спільній заяві йдеться, що зустріч лідерів I2U2 була зосереджена на кризі продовольчої безпеки та чистій енергії, а також що вони обговорили інноваційні способи забезпечення довгострокового, більш диверсифікованого виробництва продуктів харчування та систем доставки їжі.

 

На саміті було проголошено, що Об’єднані Арабські Емірати інвестують 2 мільярди доларів у розвиток серії інтегрованих фуд-парків по всій Індії в рамках угруповання чотирьох країн «I2U2».

 

У свою чергу, «Індія надасть відповідну землю для проекту та сприятиме інтеграції фермерів у фуд-парки. Приватні сектори США та Ізраїлю будуть запрошені надати свій досвід і запропонувати інноваційні рішення, які сприятимуть загальній стійкості проекту».

 

Зазначається, що інвестиції допоможуть максимізувати врожайність сільськогосподарських культур і, у свою чергу, допоможуть вирішити проблему продовольчої безпеки в Південній Азії та на Близькому Сході.

 

У заяві також говориться, що група I2U2 просуватиме проект гібридної відновлюваної енергії в Гуджараті, який складається з вітрових і сонячних потужностей що забезпечать 300 мегават.

 

Лідери також висловили рішучість використовувати добре сформовані ринки для створення більш інноваційних, інклюзивних та науково обґрунтованих рішень для підвищення продовольчої безпеки.

 

У заяві також йдеться, що I2U2 спрямований на те, щоб «використати енергійність наших суспільств і дух підприємництва для вирішення деяких із найбільших викликів, що постають перед нашим світом.»

 

Угруповання I2U2 було сформульовано під час зустрічі міністрів закордонних справ чотирьох країн, яка відбулася 18 жовтня минулого року.

 

Протягом останніх кількох років двосторонні стратегічні зв’язки Індії з кожною з трьох країн перебувають на підйомі. Форум часто називають «новим QUAD», порівнюючи формат, до якого входять США, Японія, Індія та Австралія, спрямований на м’яке стримування КНР. Створення такого роду організацій, форумів має на меті перезавантаження відносин США з країнами Азії, формування союзницьких блоків

 

«Частиною нашого підходу з самого початку є не лише відновлення та відновлення нашої системи альянсів і партнерств у всьому світі, а й об’єднання партнерств, яких раніше не існувало або які не використовувалися повною мірою», – заявив місяць тому речник Державного департаменту Прайс, коментуючи створення I2U2.

 

Позначки: