Лідери ЄС у липні обговорять питання продовження санкцій проти РФ – Меркель

27 Квітня 2015, 17:41

Лідери Євросоюзу в липні обговорять питання продовження введених проти Росії через агресіюї до України санкцій. Про це повідомила канцлер Німеччини Ангела Меркель після переговорів з представниками польської влади у Варшаві.

"Очевидно, що виконання цих домовленостей (мінських домовленостей – ред.) буде тривати довше, ніж до серпня – вересня. Це означає, що у липні ми займемося цією справою і на підставі політичного рішення, спільного рішення, обговоримо продовження або приймемо рішення про продовження санкцій", – сказала вона.

Ангела Меркель також нагадала, що на останньому засіданні Ради ЄС у березні цього року лідери Євросоюзу ухвалили рішення про те, що санкції проти Росії будуть залежати від виконання мінських домовленостей.

Тим часом, президент Європейської Ради Дональд Туск під час пленарної сесії 17-го саміту Україна-ЄС заявив, що наступну постанову про санкції проти Росії можуть прийняти у червні.

Нагадаємо, із 00.00 15 лютого, згідно з мінськими домовленостями від 12 лютого, на Донбасі оголошено перемир'я і режим припинення вогню.

Україна здійснила чотири етапи відведення важкого озброєння, проте повністю не відводитиме техніки від лінії зіткнення. Це пов’язано з тим, що терористи не дотримуються перемир’я і продовжують обстріли сил АТО.

Читайте також: Війна на Донбасі у цифрах: тисячі жертв, мільйон переселенців та мільярдні збитки