Ляшко потрапив у ДТП

15 Липня 2011, 18:34

На думку Ляшка, винуватцем ДТП став 20-річний водій іномарки, який їхав позаду, перевищив допустиму швидкість і вдарив джип народного депутата. У той же час його самого протаранила ззаду інша автомашина.

«Очевидно, що обидва водії не дотрималися правил дорожнього руху і безпечної дистанції і вдарили мою машину. Мені прикро з приводу цього інциденту, але я їх пробачаю, бо Бог, як кажуть, кожному воздасть» – зазначив депутат.

Ляшко повідомив, що не збирається вимагати відшкодування від цих водіїв. «Я не збираюся вживати з приводу цього жодних заходів, ні переслідувати, ні вимагати від них відшкодування, адже я бачив ті машини, на яких вони їздять. Це доволі бідненькі машини, і ті люди, очевидно, не гребуть лопатою грошей. Тому моя депутатська зарплата дозволяє мені відремонтувати свій автомобіль, тим більше, що він застрахований. І я жодної копійки з цих людей не візьму. Лише одне їх хочу попросити, щоб наступного разу вони були уважніші на дорогах», – заявив Ляшко.

Залишившись таким чином тимчасово без засобу пересування, Ляшко, щоб не запізнитися на телеефір, вирішив добиратися до телерадіокомпанії пішки, нащо він витратив зі своїм помічником 10 хвилин.

Нагадаємо, у квітні у ДТП потрапив ще один народний депутат – бютівець Андрій Шкіль. Внаслідок пригоди він потрапив у лікарню.

Згодом МВС за результатами інформації свідків, висновків автотехнічної і транспортно-трасологічної експертиз встановило провину Шкіля в ДТП у Києві. Шкіль назвав ці звинувачення передчасними і пообіцяв позиватися до правоохоронців.