Ляшко планує створити партію з «молодих і зелених»

16 Лютого 2011, 17:54

Ляшко переконаний, що нинішніх народних депутатів у його новій партії «і близько не буде».

«Мені часто задають питання, які відомі люди вас підтримують. Я не хочу, щоб мене підтримував хто-небудь із відомих політиків, оскільки переважна більшість з них вже давно має бути представлена в політичному некрополі. Я розраховую в першу чергу на молодь. Роблю ставку на молодь, на молодих хлопців і дівчат, які ще без вусів та зелені, які не мають ніякого досвіду, але є чистими, бо не винні ні в чому, ні в яких зловживаннях, які мають чудову освіту і зовсім інше бачення на життя», – пояснив Ляшко.

За його словами, «треба привести молодих і зелених, нехай вони набивають собі гулі, нехай вони вчаться, набувають досвід».

«В них зовсім інше бачення життя, вона майже з пелюшок користуються Інтернетом, мобільними телефонами, знають англійську, арабську, французьку… Ось такі люди повинні керувати країною, і я хочу саме таких людей привести до влади», – підкреслив Ляшко.

Як повідомлялось, 16 лютого Ляшко заявив, що йому дуже прикро працювати у Верховній Раді, і він замислився над тим, щоб піти з парламенту та займатись іншою роботою.