Лазерна епіляція та естетична косметологія від фахівців мережі «Лазерхауз»

17 Лютого 2023, 18:23

Проведення різноманітних косметологічних процедур дозволяє позбутися помітних вікових змін, а також небажаного волосся, яке росте в різних частинах тіла. З останньою проблемою можна боротися завдяки лазерній епіляції. Ця процедура відрізняється високою ефективністю та надійністю, відсутністю хворобливих відчуттів та негативних наслідків із збереженням результату на тривалий термін.

Сучасні центри мережі «Лазерхауз» мають у своєму розпорядженні все необхідне обладнання, інструменти та технологічні рішення. Відвідавши одного разу центр лазерної епіляції та косметології, згодом жінки та чоловіки нерідко повторно відвідуватимуть заклади. Це чудовий спосіб підтримувати себе в ідеальному стані, а також завжди бути молодим та здоровим.

Чим виробляється лазерна епіляція?
Технічні рішення перевірені та відрізняються високою ефективністю в роботі. Основою проведення процедур є апарати Lumenis Light Sheer ET та Lumenis Light Sheer Duet, виготовлені в США. Вони гарантують ідеальний результат за мінімальної кількості процедур. Довжина хвилі досягає 800-810 нм, що є оптимальним параметром для дії на волосяний фолікул, гарантуючи безпеку для здоров’я.

Захисна технологія Chill Tip створена на основі сапфірової оптики, за допомогою якої виключена поява опіків. Також не відбувається надмірне перегрівання ділянки шкіри, що обробляється. Робочі насадки різні, що створює комфортні умови для майстра виконувати свою роботу.

Косметологічні процедури
Асортимент пропонованих процедур постійно збільшується. Тепер спеціалізація не лише робота з лазером, а й пропозиція багатьох інших напрямів для оздоровлення та підняття тонусу. Серед основних косметологічних процедур можна виділити такі пропозиції:

• косметологія обличчя та тіла;
• трихологія;
• лікування пігментації;
• масажі різного типу;
• лікування рубців;
• видалення новоутворень;
• інтимна косметологія та багато іншого.

Також окремо надаються консультації від фахівців. Це відмінний спосіб дізнатися, яку процедуру вибрати в тому чи іншому випадку.
Послуги надаються як у Києві, так і в багатьох інших містах України, де не провадяться бойові дії. Фахівці проходять ретельний відбір та працюють лише на сучасному обладнанні високої якості. Багато фахівців час від часу проходять курси підвищення кваліфікації, вивчаючи нові методики та технології.

Автор:
Тиждень
Позначки: