Лазаренко заявляє, що Мельниченко може довести його непричетність до вбивства Щербаня

24 Вересня 2012, 15:38

"Саме 30 травня 2000 року, під час згаданої Мельниченком в його заяві розмови (Михайла) Потебенька з Кучмою, колишній генеральний прокурор України просив у президента держави дозволу на фальсифікацію обвинувачення щодо мене в організації вбивства Євгена Щербаня та проведення на українських телеканалах відповідної PR-кампанії за участю заступника генерального прокурора Обихода", – сказано в заяві.

Лазаренко також додав, що заява Мельниченка про докази його причетності до вбивства Щербаня з'явилася не за власною ініціативою екс-майора і є чорним піаром.

Екс-прем'єр підкреслив, що якщо у Мельниченка є офіцерська честь і гідність, то він має надати не тільки ті фрагменти, де йдеться про його причетність до вбивства, а й ті, де йдеться про мету фальсифікації цієї кримінальної справи.

Нагадаємо, раніше Мельниченко заявив про наявність інформації про причетність Лазаренка та екс-прем'єра Юлії Тимошенко до вбивства Щербаня на аудіозаписах розмов, які були зроблені в кабінеті екс-президента Леоніда Кучми.

Раніше Генпрокуратура заявляла про докази причетності Тимошенко до вбивства Щербаня.

Також ГПУ називала Лазаренка організатором убивства Щербаня.

Щербань разом із дружиною був розстріляний в аеропорту Донецька 3 листопада 1996 року.

читати ще

показати ще
96