Лазаренко вийшов з в’язниці

1 Листопада 2012, 17:49

У тюрмі офіційно повідомили, що Лазаренка випустили о 4 годині ранку, тоді як за попередніми даними його вихід мав відбутися о 8 годині.

Під в’язницею також знаходяться журналісти телеканалів "Інтер", 1+1 та Reuters, які приїхали спеціально, щоб зафіксувати звільнення екс-прем'єра.

Останню добу його адвокат з пресою не спілкувався, та не відповідає на дзвінки.

Напередодні соратник Лазаренка заступник голови партії "Громада" Олег Оленюк заявив, що попри те, що Лазаренко 1 листопада виходить з тюрми, "юридичні процедури триватимуть ще досить довго".

"Він перебуває під юрисдикцією суду Північного округу Каліфорнії", – зазначив він, додавши, що Лазаренко "буде обмежений у спілкуванні, контактах … доки не будуть завершені певні юридичні процедури, передбачені законодавством США".

Нагадаємо, минулого року фахівець зі зв'язків із громадськістю Федерального бюро в'язниць США Кріс Бурке заявляв, що екс-прем’єра Павла Лазаренка звільнять з в'язниці 1 листопада 2012 року. 

У серпні Лазаренко перевели з федеральної виправної установи в Дубліні (штат Каліфорнія) у федеральну виправну установу TerminalIsland(штат Каліфорнія, США) – чоловіча виправна установа зі зниженим рівнем безпеки.

Лазаренко перебував під арештом у США з березня 1999 року, 14 червня 2003 року він був звільнений під заставу.

Раніше Генпрокуратура повідомила, що сподівається допитати Лазаренка за низкою кримінальних справ, у тому числі за фактом вбивства Щербаня, вже у жовтні. 

Позначки:

читати ще

показати ще
96