Лавринович заявляє, що Азаров озвучив неправдиву інформацію

24 Лютого 2011, 10:13

«На превеликий жаль, прем’єр-міністру дали неперевірену і недостовірну інформацію, яку він озвучив», – заявив Лавринович.

Він зазначив, що міністерство юстиції не дозволяє собі жодного гальмування або несвоєчасного проведення експертиз. За словами міністра, в даному разі законопроект розроблявся Держкомпідприємництва.

«І у зв’язку з тим, що він розроблявся надзвичайно неякісно, вони по кілька разів поверталися до Держкомпідприємництва з правовими висновками, які свідчили про суперечності з нормативними актами вищої юридичної сили», – зазначив Лавринович.

Також він підкреслив, що не можна писати законопроекти «як оповідання». За словами Лавриновича, в його відомстві більше двох тижнів законопроект не затримувався.

«Проекти законів, які згадувалися, на початку лютого були вже з позитивними висновками і були відправлені до Держкомпідприємництва. Тому я не думаю, що є нормальним, коли прем’єр-міністру надають неперевірену і неправдиву інформацію», – резюмував міністр.

Нагадаємо, вчора Азаров заявив, що Міністерство юстиції протягом трьох місяців не надавало юридичні висновки до законопроекту про спрощення започаткування бізнесу та виходу з бізнесу, ліквідації свідоцтва про державну реєстрацію підприємств.

«А тепер більше двох місяців тримає законопроект щодо спрощення отримання копій ліцензій, про дозвільні центри в обласних центрах, ремісничу діяльність і щодо скасування обов’язковості надання паперових витягів з державних реєстрів для отримання дозволів і ліцензій», – зазначив Азаров.