Лавров нецензурно вилаявся на переговорах із саудівським міністром

12 Серпня 2015, 13:06

Міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров нецензурно вилаявся під час зустрічі з колегою із Саудівської Аравії. Про це пишуть ЗМІ.

На відео, яке з'явилося сьогодні в інтернеті і активно поширюється користувачами соціальних мереж, Сєргєй Лавров під час виступу саудівського міністра закордонних справ Аделя аль-Джубейра тре лоба й шепоче собі під ніс: "Дебіли, бл*". А через кілька хвилин доволі різко звертається до представників преси: «ми вам не заважаємо?».

За інформацією ЗМІ, ці кадри відзняті на вчорашній спільній прес-конференції голів зовнішньополітичних відомств. Щоправда, не можна зрозуміти, чого саме стосуються емоції голови російського МЗС.

Як зазначається, під час вчорашньої зустрічі він разом з міністром Аделем аль-Джубейром обговорював ситуацію в Сирії і долю президента Башара Асада, якого підтримує Москва. Але Ер-Ріяд виступає за усунення від влади сирійського президента, проти режиму якого вже чотири роки триває громадянська війна.

Вчора Саудівська Аравія і Росія не подолали розбіжності в сирійському питанні. "Головною причиною виникнення "Ісламської держави" були дії Асада", – продовжує наполягати МЗС Саудівської Аравії Адель аль-Джубейр. Росія вимагає створення міжнародної коаліції для боротьби з ІД. За словами Лаврова, всі питання повинні вирішуватися самими сирійцями, урядом і опозицією.