Латвія здійснила інспекцію військової діяльності в Білорусі

17 Вересня 2017, 17:47

Білорусь 13-16 вересня прийняла інспекційну групу Латвії в рамках двосторонньої домовленості щодо підвищення довіри і безпеки між державами. Про це повідомило міністерство оборони Білорусі в неділю.

"Представниками збройних сил Латвійської Республіки проведена інспекція військової діяльності на території полігонів "Борисовський", "Лепельський", "Лосвідо" і ділянки місцевості "Дретунь", – йдеться в повідомленні, розміщеному на офіційному сайті Міноборони.

Читайте також: Виклик національній безпеці. Яку загрозу несуть військові навчання "Захід-2017"

В ході інспекції було надано повну інформацію про діяльність підрозділів Північно-західного оперативного командування, сил спеціальних операцій Збройних сил Білорусі, а також збройних сил Росії, повідомили в Міноборони.

Інспекційній групі була надана можливість ознайомитися із військовою технікою, побачити розіграш тактичних епізодів і здійснити обліт на вертольоті районів практичних дій військ.

"За результатами проведеної інспекції латвійська сторона підтвердила високий рівень транспарентності і широку відкритість Білорусі", – наголошується в повідомленні.

Також повідомляється, що інспекція здійснена з ініціативи Латвії.

Нагадаємо, 14 вересня у Білорусі стартували спільні російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017». У НАТО та в Україні не виключають можливості, що Росія може використовувати військові навчання для провокації.