Латвія заарештувала рахунки Арбузова та Іванющенка

30 Вересня 2014, 19:23

За його словами, Україна надіслала близько 20 запитів у різні країни із проханням заарештувати майно українських екс-чиновників.

Наразі арештовано 13 млн швейцарських франків на рахунку у Швейцарії в екс-глави Адміністрації Президента Андрія Клюєва й така ж сума арештована на рахунках у його брата Сергія. Крім того, в Андрія Клюєва заарештовано будинок в Австрії площею 558 кв. м.

У депутата Ради Олексія Азарова (ПР) також арештована нерухомість в Австрії на 5 млн євро й на рахунках в австрійських банках арештовано 6,7 млн євро.

В Арбузова в Латвії арештовано на рахунках 49,3 млн доларів, в Іванющенка – 32 млн доларів і 72 млн швейцарських франків.

При цьому Ярема зазначив, що через відсутність в Україні механізму заочного кримінального провадження ці кошти поки не можуть бути повернуті в український бюджет.

Як повідомлялося, у червні Генеральна прокуратура заявила, що за рішенням суду накладено арешт на особисті рахунки колишніх вищих державних чиновників на загальну суму 1,2 млрд гривень, 13 млн доларів і 225 тис. євро.