Ланьо виїхав із України. Його не зупинили, бо недоторканний – СБУ

24 Липня 2015, 18:36

Депутат Михайло Ланьо виїхав із України, перетнувши кордон. Про це заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт в ефірі 5 каналу.

"Перетин кордону був по лінії південно-західного напрямку, ніхто з нас не міг йому завадити здійснити цей перетин", – повідомив Тандіт.

Він нагадав, що Ланьо має статус нардепа і жодна зі служб не може його обмежувати, поки він має депутатську недоторканність.

Нагадаємо, раніше Ланьо вже намагався залишити Україну. Однак  прикордонники його не випустили.

Тим часом, у Службі безпеки визнали, що народний депутат Михайло Ланьо міг залишити територію України, оскільки досі користується депутатським імунітетом.

Як повідомлялося, у Мукачеві сталася вулична стрілянина з пожежею на АЗС. У ЗМІ повідомляли, що йдеться про комплекс «Антарес», де зійшлися бійці «Правого сектора» та близькі до нардепа Ланьо озброєні особи.

У результаті інциденту в Мукачевому постраждали 14 осіб, загинули щонайменше двоє. Кілька бійців «Правого сектора» після стрілянини ховаються в лісі. СБУ закликала бійців добровільно здати зброю.

За попередніми даними правоохоронців, в конфлікті 11 липня взяли участь ряд членів руху «Правий сектор», 12 з яких в даний час встановлено, затримано 4. За даними СБУ, зараз у лісі на Закарпатті заблоковані шестеро бійців ПС.