Ланьо каже, що стрілянина в Мукачевому виникла через його конфлікт із Балогою

18 Липня 2015, 20:30

Народний депутат Михайло Ланьо розповів членам Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради про причини свого конфлікту з Віктором Балогою. Про це повідомив у Facebook народний депутат, член колегії МВС Антон Геращенко. 

Следственная комиссия Верховной Рады по конфликту в Мукачево работает в Ужгороде. Только что закончили опрос руководит…

Posted by Anton Gerashchenko on 18 липня 2015 р.

"На думку Ланьо, конфлікт стався на ґрунті того, що він відмовився підтримувати сина Віктора Балоги на майбутніх виборах мера Мукачевого", – пише Геращенко.

За словами Ланьо, у нього тривалий конфлікт з Балогою на ґрунті політичних розбіжностей. Їхні стосунки різко погіршилися після виходу Ланьо з партії Балоги "Єдиний Центр". І, на думку Ланьо, саме Балога, "який морально і матеріально підтримує ПС у Закарпатті, попросив керівника бойового крила ПС почати демонстрацію сили і провести зустріч 11 липня з метою тиску і демонстрації сили".

"Запрошений вранці на зустріч з комісією телефонним дзвінком Віктор Балога поки не виходить на зв'язок. Без його пояснень по даній ситуації картина не буде повною», – додав Геращенко.

У той же час Ланьо, підтвердив інформацію народного депутата Ігоря Мосійчука, про те що один з його помічників на ім'я Олег Фірцак ("Тайсон") має проблеми з законом в частині порушення обігу наркотичних речовин, і він його виключив зі складу помічників.

Геращенко також запевнив, що всі пояснення запрошених осіб і членів комісії записуються, а після закінчення роботи комісії всі стенограми засідань будуть опубліковані.

Як повідомлялося, у Мукачеві сталася вулична стрілянина з пожежею на АЗС. У ЗМІ повідомляли, що йдеться про комплекс «Антарес», де зійшлися бійці «Правого сектора» та близькі до нардепа Ланьо озброєні особи.

У результаті інциденту в Мукачевому постраждали 14 осіб, загинули щонайменше двоє. Кілька бійців «Правого сектора» після стрілянини ховаються в лісі. СБУ закликала бійців добровільно здати зброю.

За попередніми даними правоохоронців, в конфлікті 11 липня взяли участь ряд членів руху «Правий сектор», 12 з яких в даний час встановлено, затримано 4.

За даними СБУ, зараз у лісі на Закарпатті заблоковані шестеро бійців ПС.