Ландік-молодший вже розгулює вулицями Луганська

16 Жовтня 2011, 15:06

14 жовтня депутата Луганської міськради Романа Ландіка, який перебуває під арештом у СІЗО, помітили на вулицях Луганська. Про це повідомив глава правління луганського правозахисного центру «Поступ» Костянтин Реуцький.

«Бачив його позавчора ввечері, 14 жовтня на початку сьомого, неспішно йде до Луганської обласної прокуратури. Виглядав веселим і відпочив », – розповів Рєуцький.

Показово, що Роман Ландік, який побив у нічному клубі дівчину, до судового засідання повинен перебувати в слідчому ізоляторі.

«Не здивуюся, якщо для Ландіків у нашому СІЗО існує такий собі« денний стаціонар», – пояснив правозахисник.

Як повідомлялось, наприкінці вересня міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов повідомив, що у СІЗО Роман Ландік відмовився від надання пояснень у кримінальній справі.

Нагадаємо, 26 вересня Ленінський районний суд Луганська продовжив арешт Ландіка до винесення йому вироку судом.

Ландік підозрюється в побитті вночі 5 липня відвідувачки ресторану "Баккара" у Луганську.

7 липня прокуратура Луганської області порушила кримінальну справу щодо Ландіка за ч.3 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу Україні.

10 липня стало відомо, що працівники правоохоронних органів затримали Ландіка в Краснодарі (Росія).

11 серпня Генеральна прокуратура Російської Федерації задовольнила запит Генеральної прокуратури України від 19 липня 2011 про видачу Україні Романа Ландіка для притягнення до кримінальної відповідальності.

23 вересня, він був відправлений з Харківського СІЗО до Луганська. 

Ландік – син депутата Верховної Ради від фракції Партії регіонів Володимира Ландіка.

Позначки: