Китайський Червоний Хрест надав переселенцям допомоги на понад $3 млн

17 Грудня 2014, 09:36

Організація Червоного Хреста Китаю направила в Україну допомогу на суму понад 3,2 млн доларів вимушеним переселенцям і особам, які постраждали внаслідок конфлікту на Донбасі. Про це повідомила заступник голови управління міжнародної співпраці КЧХ Гань Лімань.

«Гуманітарний вантаж, підготований Організацією Червоного Хреста Китаю на звернення Організації Червоного Хреста України вилетів літаком вночі (на 17 грудня – ред.)», – повідомила Гань Лімань. За її словами, літак прибуде в Київ у середу, 17 грудня.

Представник Організації відзначила, що відправлений вантаж призначений для «переміщених осіб з регіонів, де йдуть бої». Розподіляти їх буде українська Організація Червоного Хреста, яка і направила в Пекін список необхідного. Проте відправники стежитимуть за тим, хто стане одержувачем допомоги.

«У Китаї траплялося чимало природних катастроф, і ми отримували багато допомоги від організацій Червоного Хреста з-за кордону. І ми самі намагаємося допомагати іншим, тому що ми – як одна велика сім'я по всьому світу», – підкреслила Лімань.

Гуманітарна допомога включає медичне устаткування, у тому числі електрогенератори для операційних, мобільні рентгенапарати, апарати УЗД і ЕКГ, дефібрилятори; лікарняні ліжка, інвалідні візки, милиці і носилки, ковдри; набори першої меддопомоги, кухонні набори, очисники води і багато іншого. Загальна вартість допомоги  – 20 млн юанів (3,23 млн дол).

Нагадаємо, раніше стало відомо, що ООН надасть $1,6 млн для найбільш нужденних переселенців з Донбасу.