Спірні питання у Південно-Китайському морі та звинувачення у кібер-злочинах не можуть розглядатися в режимі «мікрофонної дипломатії», а повинні бути вирішені головами держав в особистому порядку. Про це повідомляє Reuters.
Як зазначається, голова місії китайського посольства у США Ву Ксі переконаний, що «окремі питання не повинні стати на заваді американсько-китайським відносинам, особливо що стосується двосторонніх торгівельних домовленостей, сума яких у минулому році перевищила $550 млрд».
За словами Ксі, «правильний вибір – це визнати розбіжності у поглядах країн, поважати один одного та розпочати реальний діалог».
«Від того, який вибір ми зробимо, залежить майбутнє двох великих націй, а також усього світу», – додав він.
Також стало відомо, що наприкінці червня лідери США та Китаю зустрінуться на щорічних зборах для «встановлення стратегічного та економічного діалогу» між країнами.
Повідомляється, що суперечки між Пекіном та Вашингтоном спричинені невирішеним питанням щодо територій у Південно-Китайському морі. Ці «розбіжності у поглядах» можуть призвести до військового протистояння між країнами.
Як відомо, американський уряд звинувачує китайських хакерів у проведенні численних кібер-атак, у той час як Пекін заперечує будь-яке втручання у справи США.
Читайте також: Китай оприлюднив нову стратегію військового розвитку