Китай заявив про припинення військових контактів із КНДР

9 Липня 2017, 10:46

Влада Китайської народної республіки припинила контакти з Північною Кореєю по військовій лінії. Про це заявив глава Центру міжнародного співробітництва з питань безпеки Міністерства оборони КНР Чжоу Бо в інтерв'ю телеканалу Channel New Asia.

"Раніше у нас було багато контактів і обмінів. у нас з ними зараз немає контакту. Я думаю, що це відображає свого роду зміну в наших відносинах з причин, відомим всім ", – заявив Чжоу Бо.

Він зазначив, що Китай зараз проявляє солідарність із "міжнародним співтовариством" щодо дотримання резолюцій ООН. Чжоу Бо підкреслив, що Китай допомагає США і КНДР налагодити двосторонній контакт. Разом з тим, Чжоу Бо сказав, що Пекін не раз заявляв Пхеньяну, що в інтересах Північної Кореї почати денуклеаризацію країни. Однак ситуація здається "занадто хаотичною", в тому числі з-за розміщення в Південній Кореї протиракетних комплексів THAAD і ракетних випробувань КНДР, підкреслив Чжоу Бо.

Він також висловив надію, що в кінцевому підсумку Китай спільно з іншими країнами зможуть знайти рішення з північнокорейського питання.