Китай інвестує у розвиток 5G технологій в Європі

Акценти
5 Червня 2015, 12:10

У четвер, 4 червня, на зборах у Брюсселі китайський посол в ЄС Ян Яньї заявив, що у КНР готові виділити гроші на реалізацію плану голови Єврокомісії Жан-Клода Юнкера, що передбачає розблокування державних і приватних вкладів у розвиток технологічних проектів. Про це повідомляється на сайті EurActiv.

Як зазначається, на засіданні були присутні китайські підприємці та представники сфери ІТ. Відомо також, що в обговоренні брали участь представники найбільшого банку у світі, Промислового і комерційного банку Китаю.

Як повідомляється, відповідно до плану за період з 2015 по 2017 рік планується інвестувати у сферу ІТ понад  € 315 мільярдів.

За словами Яньї, позитивним є факт «терміновості та зростаючого ентузіазму, який дозволяє відкрити вікно можливостей для того, аби прискорити появу високотехнологічних розробок та укріпити співпрацю в цій галузі».

Як відомо, у відносинах ЄС та Китаю останній зацікавлений у розвиткові 5G технологій та проектів, пов'язаних із кібербезпекою.

Як заявив директор ChinаEU (бізнес-асоціація, що опікується питаннями китайсько-європейських відносин у сфері нових технологій-Ред.) Луїджи Гамбарделла, «важливо підписати угоди з Японією та Кореєю, але зовсім інша справа – підписання угоди з Китаєм. Тільки разом з Китаєм ми насправді можемо працювати на майбутнє».

Нагадаємо, що наразі ЄС є найбільшим торговим партнером Китаю, в той час як Пекін посідає друге місце у значущості для Брюсселя.

90