“Київводоканал” закликає не довіряти результатам тестування води у гіпермаркетах Гереги

10 Липня 2013, 07:57

«У низці гіпермаркетів мережі «Епіцентр» усім бажаючим за 50 гривень пропонується перевірити воду за чотирма показниками – залізо, жорсткість, мінералізація, запах. Сплативши за «тест води», який триває протягом 15-20 хвилин, споживач отримує дані, на основі яких йому радять звернутися до організації з метою придбання того чи іншого виду очисного обладнання», – повідомляють у відомстві.

Як з’ясували фахівці "Київводоканалу", організація, що здійснює подібні лабораторні дослідження не атестована, а аналіз здійснюється без дотримання методик та стандартів визначення показників безпечності та якості питної води і не відповідає критеріям атестації вимірювальних лабораторій.

Для доказу у "Київводоканалі" зазначають: щоденно у контрольних точках досліджують та контролюють питну воду за 22-ма показниками.

Для цього щодоби відбирається близько 1000 проб.

Наразі "Київводоканал" готує звернення до правоохоронних органів з проханням надати належну оцінку щодо правомірності подібних дій.

Як повідомлялось, із 204 столичних бюветних комплексів протягом тривалого часу не працює 93 (45%). 

Нагадаємо, мережею гіпермаркетів «Епіцентр» володіє народний депутат від Партії регіонів Олександр Герега та його дружина, секретар Київради Галина Герега.