У десятку не увійшли музеї Австралії, США й Росії, проте їх видання також радить відвідати.
10 місце Авіаційно-космічний музей, Канада. Цей музей – домівка для більш ніж 130 літаків з різних країн світу. Влітку відвідувачі мають змогу здійнити короткий рейс на біплані Waco UPF-7 1939 го року.
9 місце Китайський музей авіації. У Пекіні у флагманському музеї авіації Китаю є китайські винищувачі і особистий літак Мао. За словами експерта з авіації Майкла Бланка, деякі з літаків просто не можна побачити на Заході.
8 місце Польський музей авіації, Краків (Польща). В музеї Кракова можна побачити літаки комуністичної епохи. Крім того, музей розташований на одній з найстаріших військових аеродромів у Європі.
7 місце Пімський музей повітря та космосу (Арізона, США). Сюди літаки йдуть «на смерть». Цей музей є могильником для техніки. Його площа становить 2600 гектарів і містить іржаві каркаси 4 тис. літаків.
6 місце Український авіаційний музей. Київський музей – один із найбільших у світі місць, де зберігається військова техніка.
Більшість літаків часів Радянського Союзу. Серед експонатів – надзвукові бомбардувальники.
5 місце
Французький музей повітря та космосу. Знаходиться недалеко від Парижа, деякі з експонатів музею відносяться до 16 століття. Його Concorde є єдиним у світі.
4 місце
Аваційний центр і Боїнг Тур, Вашингтон. В цьому музеї можна створити свій власний реактивний літак або спробувати посидіти на симуляторі. Головною визначною пам’яткою є тур величезним заводом компанії Boeing.
3 місце
Національний музей ВПС США. Знаходиться на Райт-Паттерсон. Має гарну президентську базу літаків.
2 місце
Імперський військовий музей Duxford (Великобританія)
1 місце
Смітсонівський музей авіації та космонавтики (Вашингтон). Кожен рік 8 мільйонів людей відвідують цей музей у Вашингтоні. Має командний відсік пілотованого космічного корабля Аполлон-1.