Київському зоопарку призначили нового директора

Акценти
29 Листопада 2012, 12:49

Як повідомив перший заступник голови Київської держадміністрації Олександр Мазурчак, таке рішення ухвалила конкурсна комісія після засідання.

На наступному тижні буде підписано розпорядження про призначення Кирилюка, після чого він приступить до виконання своїх професійних обов'язків.

На заміщення вакантної посади гендиректора зоопарку подали заяви 7 кандидатів, які надали програму розвитку зоопарку на п'ять років.

Як відомо, екс-мер Києва Олександр Омельченко виступив за обрання Кирилюка, пригрозивши в іншому випадку забрати із зоопарку двох ведмежат і слоненяти, яких він раніше подарував зоопарку.

Як повідомлялося, Олексій Толстоухов звільнився з посади гендиректора зоопарку за власним бажанням 21 вересня. Потім ці обов'язки тимчасово виконував Михайло Іванов.

Нагадаємо, Толстоухов був призначений директором зоопарку у жовтні 2010 року. Проти попереднього керівництва київського зоопарку було порушено кримінальні справи. Контрольно-ревізійне управління встановило мільйонні порушення у зоопарку. 

90