Передбачається, що шляхом розірвання угод з підприємцями через суд десятки майданчиків з автостоянками можуть перетворитися на будівельні майданчики, заявляють мітингувальники.
«Взагалі фігурує список з 200 паркувальних майданчиків у Києві. 70 позовів це тільки перша партія яка пішла в суд. Якщо на момент перевірки було там на 10, на 20, на 5 машин більше ніж в договорі все, розривай договір. Не можна було таке порушення натягнути, вони придумують, що на паркувальному майданчику відбувається складування будівельних матеріалів», – заявив підприємець Василь Горлач.
Водночас керівник управління прокуратури Києва Назар Костантинов, посилаючись на результати перевірок, наголосив, що в Києві близько 60 парковок працюють з грубими порушеннями. За його словами, підприємці не додали до бюджету близько 17 мільйонів гривень.
«Перевірка проведена прокуратурою міста Києва із залученням державної фінансової інспекції у Києві. Як встановлено перевіркою договори укладені щодо облаштування автостоянок на території Києва, в деяких випадках укладені з порушенням закону. Чому? Тому що суб’єкти господарювання з комунальним підприємством укладаються договори на кількість машиномісць, яка набагато менша ніж та, яка фактично використовується», – заявив Константинов.
За його словами, провели перевірку близько 60 стоянок.
«Це двадцята частина від усіх стоянок Києва. Сума порушень, які були виявлені сягає близько 17 мільйонів гривень. Всі ці кошти повинні надійти до бюджету», – заявив представник прокуратури.
Читайте також: Бої без правил. Зневіра у владі, атаки «професійних гопників» і міліцейський «бєспрєдєл»
/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:”Обычная таблица”;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-parent:””;
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:”Times New Roman”;
mso-ansi-language:#0400;
mso-fareast-language:#0400;
mso-bidi-language:#0400;}