Київські бютівці хочуть назвати “Батьківщину” іменем Тимошенко

12 Жовтня 2011, 16:03

"Фракція "БЮТ-Батьківщина" у Київраді на одному з найближчих з'їздів партії запропонує перейменувати партію ВО "Батьківщина" у партію "Батьківщина ім. Юлії Володимирівни Тимошенко" – скорочено "БЮТ", – сказано в повідомленні з посиланням на голову фракції Тетяну Меліхову.

Меліхова переконана, що в такий спосіб судовий вирок, неможливість брати участь у виборчому процесі й заборона займати певний час керівні посади жодним чином не зашкодять Тимошенко бути лідером, з її слів, антидиктаторських процесів.

Зі слів голови фракції, українці повинні висловитися з приводу використання Кримінального кодексу в політичних цілях.

"Фракція в Київраді закликала, у першу чергу – киян, висловити свою позицію щодо використання Кримінального кодексу в політичних цілях і про спроби влади встановити диктатуру в Україні", – сказано у повідомленні.

Крім того, фракція закликає громадян вийти на вулицю Хрещатик до Печерського районного суду Києва, де продовжує свою діяльність наметове містечко-приймальні народних депутатів.

Нагадаємо, 11 жовтня Печерський райсуд засудив Юлію Тимошенко до 7 років ув'язнення за перевищення службових повноважень при підписанні газових контрактів з Росією у 2009 році з позбавленням права займати посади в органах державної влади, пов'язаних з виконанням організаційно-розпорядницьких й адміністративно-господарських обов'язків на 3 роки.

У свою чергу Президент Віктор Янукович вважає, що рішення суду є неостаточним.

З критичними заявами у зв'язку з вироком Тимошенко виступили Європейський СоюзСША, Міністерства закордонних справ Німеччини, Франції, Чехії, Великобританії, Австрії, Канади, Італії, Польщі та інших держав.