Київрада таки спробує відправити Черновецького у відставку

2 Червня 2011, 17:07

Про це після засідання профільної комісії повідомила лідер фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" в Київраді Тетяна Меліхова, передає прес-служба фракції.

«БЮТ єдина політична сила, яка домагалась відставки Черновецького у правовому полі. Нам це вдалося і тепер залишилось тільки одне голосування – на сесії Київради. Звичайно, Попов зробить все, щоб запобігти відставці мера, адже йому вона не вигідна. Оскільки шанси, що він переможе на позачергових виборах мера, близькі до нуля», – заявила Меліхова.

Депутат висловила сподівання, що питання буде поставлене до порядку денного найближчого пленарного засідання. Оскільки запланована на 16 червня сесія перенесена на 23 червня 2011 року.

«Ми виносили цей проект рішення раніше безпосередньо на сесію Київради, але БЮТу відмовили у цій пропозиції через те, що він не розглядався профільною комісією. Тепер питання має обов’язково бути вненесено на розгляд сесії Київради», – переконана Меліхова.

Як відомо, останнім часом Черновецький украй рідко з'являється на публіці. Він не був помічений на багатьох офіційних заходах з моменту приходу до влади  Олександра Попова. Наради за участю мера на сайті київської влади також не анонсувалися. Виключенням стали засідання Київради 24 лютого і 20 квітня. На останньому був обраний новий секретар міськради – Галина Герега.

Нагадаємо також, Печерський районний суд міста Києва 25 травня задовольнив позов голови фракції «УДАР» у Київраді Віталія Кличка до Київського міського голови Леоніда Черновецького, визнавши факт систематичного порушення чинного законодавства з боку мера столиці. У фракції вважають, що дане рішення суду є законною підставою для призначення та проведення в столиці позачергових виборів Київського міського голови.

Юристи вважають, що розпочати процес дострокового припинення повноважень міського голови Києва Леоніда Черновецького можливо щонайшвидше 10 червня.

 

.