Київрада скасувала всі свої рішення за день через неправомірне голосування

27 Жовтня 2016, 19:44

Депутати Київської міської ради скасували результати голосування всіх рішень протягом четверга, 27 жовтня, оскільки було виявлено факт неправомірного голосування. Про це повідомила прес-служба Київради.

Йдеться про всі проголосовані рішення, враховуючи затвердження порядку денного пленарного засідання.

"Таке рішення прийнято, оскільки було виявлено факт неправомірного голосування сторонньою особою. Відповідно, проголосовані питання не можуть бути легітимними. Щодо даного інциденту буде проведено службову перевірку", – ідеться в повідомленні.

“Секретаріат Київради проведе службове розслідування, і на наступному пленарному засіданні депутатам буде надано детальний звіт: хто ця особа, як вона потрапила до сесійної зали Київради та за чиєю карткою голосувала”, – зазначив секретар Київради Володимир Прокопів.

За його словами, також буде розроблено чіткі правила доступу до сесійної зали. Матимуть право там знаходитись лише депутати, представники секретаріату КМР та апарату КМДА.

Наразі депутати затвердили порядок денний та розпочали голосування спочатку.

Зазначимо, цього дня депутати Київради проголосували за виділення 200 млн грн з міського бюджету на поліпшення інфраструктури і створення позитивного іміджу Києва до проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017. Відтак це рішення вважається відхиленим, поки депутати не ухвалять його ще раз.