Київрада розширила Голосіївський парк на 1,9 га

26 Січня 2012, 14:58

Ці 9 земельних ділянок було вилучено в комунального об'єднання "Київзеленбуд" і передані Голосіївському парку.

«Нарешті через 4,5 роки з моменту створення Указом президента Національного природного парку «Голосіївський» Київрада таки погодилась передати парку земельні ділянки, на яких він розташований», – наголосив Москаль.

За його словами, керівництво Національного природного парку «Голосіївський» впродовж місяця має звернутися до Головного управління земельних ресурсів КМДА для організації робіт щодо винесення меж земельних ділянок в натуру (на місцевість) та виготовлення документів на право користування цими ділянками.

«На території парку знаходиться чимало видів рідкісних рослин, занесених до Червоної книги України. І оформлення документів на земельні ділянки сприятиме їх захисту та збереженню. Сподіваюсь, що всі інші парки столиці перейматимуть досвід Голосіївського і невдовзі теж отримають документи на право користування земельними ділянками», – зауважив депутат. 

Національний природний парк «Голосіївський» створений Указом президента у серпні 2007 року і підпорядкований Міністерству екології та природних ресурсів. На території парку є 17 видів рослин та 7 видів хребетних тварин, занесених до Червоної книги України.

У серпні 2011 року Господарський суд Києва задовольнив позов прокуратури столиці та повернув громаді 29 га землі у Подільському районі.

У грудні 2011 року Київрада затвердила стратегію розвитку Києва.