Київрада прийняла на розгляд петицію про заборону “Маршу рівності”

7 Червня 2016, 17:36

Електронна петиція “Заборонити проведення “КиївПрайд-2016” та гей-параду Києві 12 червня” набрала необхідну кількість голосів та прийнята до розгляду. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Відтак, вказана петиція набрала 11 тисяч 421 голос при мінімально необхідних 10 тисячах.

"Постійній комісії Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків уже доручено розглянути електронну петицію в установленому порядку", – йдеться в повідомленні.

Автор петиції Наталія Галушко зазначає: “В країні йде війна, чимало бійців повернулись з передової з психологічними проблемами. Влада, замість того, аби надавати належну підтримку нашим захисникам захищає всілякі “паради”, які на даний час взагалі є недоречними. Бажання влади показати Київ як “європейську” столицю зрозуміле. Проте, чи варто через це нехтувати інтересами інших?”. Натомість автор петиції пропонує займатися прибиранням вулиць, боротьбою з незаконними забудовами та збереженням природи.

Із повним текстом петиції можна ознайомитись за посиланням.

Як повідомлялося, торік у Києві на Оболоні відбулися сутички між міліцією та противниками маршу ЛГБТ. Під час сутичок постраждали міліціонери, один перебував у тяжкому стані – у нього була перебита ножем артерія. Про підозру було оголошено семи затриманим особам.