Київрада прийняла на розгляд петицію про встановлення автоматів для збору відпрацьованих батарейок

29 Грудня 2015, 12:11

Петиція щодо створення в Києві мережі автоматів для збору батарейок, енергозберігаючих ламп, ртутних градусників, пластикових пляшок прийнята до розгляду. Про це повідомила прес-служба Київської міської ради.

Як зазначається, електронна петиція щодо створення в м. Кижві мережі легальних автоматів для збору батарейок, енергозберігаючих ламп, ртутних градусників, пластикових пляшок тощо набрала необхідну, згідно з рішенням Київської міської ради № 103/2006 від 8.10.2015 "Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій", кількість голосів та прийнята до розгляду відповідно з Положенням. Відтак, зазначена петиція отримала 10099 підписів, при мінімально необхідних 10000.

Згідно з повідомленням, що міський голова Віталій Кличко вже доручив Постійній комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу та Постійній комісії Київради з питань екологічної політики розглянути електронну петицію в установленому порядку.

Текст петиції щодо створення в м. Кижві мережі легальних автоматів для збору батарейок, енергозберігаючих ламп, ртутних градусників, пластикових пляшок тощо (Автор: Олена Полянська): "Створити в місті Києві мережу легальних автоматів для збору батарейок, енергозберігаючих ламп, ртутних градусників, пластикових пляшок і т.д. Заохочувати громадян використовувати ці автомати шляхом надання купонів-знижок на товари/послуги в магазинах чи державних установах".

Нагадаємо, у Києві створили інтерактивну карту, яка допоможе розділяти відходи.