“Київхліб” погодився знизити ціни

Акценти
15 Листопада 2012, 21:52

" В результаті ретельного аналізу з боку КМДА, Київського міського територіального відділення Антимонопольного комітету України і ПАТ "Київхліб" економічного обґрунтування підвищення цін на популярні сорти хлібобулочних виробів  – хліба українського столичного  та батону нарізного київського, були знайдені можливості щодо часткового зниження цін на вказані сорти   із врахуванням рекомендацій АМКУ щодо приведення цін до рівня, який був би можливим за умов існування значної конкуренції на ринку",  відзначили в прес-службі. 

У "Київхлібі" повідомили, що з 20.00  15 листопада  відпускна ціна підприємства за 1 шт. з ПДВ на хліб український столичний  становитиме 4,02 грн та батон нарізний київський   – 3,30 грн.

"Правління ПАТ "Київхліб" визнає певні огріхи під час обговорення цін із профільним управлінням КМДА з боку своїх підрозділів, водночас вдячне КМДА та київському відділенню АМКУ за розуміння складних економічних реалій сьогодення та можливості перегляду цін у майбутньому", – наголосили у прес-службі.

Таким чином, «український» у роздрібі буде коштувати 4,50 грн, батон – 3,70 грн.

Нагадаємо, з 12 листопада підвищив ціни на хліб   – "Український столичний подовий" та  батон нарізний "Київський"  здорожчав на 0,68 і 0,34 гривні відповідно.

Київська влада заявила, що не бачить економічного підґрунтя для підвищення ціни на хліб.

Київське міське територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало ПАТ «Київхліб» привести ціни на хліб до рівня, який був би можливим за умов існування значної конкуренції на ринку

Позначки:
90