Київ запропонував обміняти захоплених під Широкиним бойовиків на українських заручників – нардеп

30 Червня 2016, 16:37

Українська сторона готова обміняти затриманих поблизу Широкиного Донецької області вісім бойовиків т.зв. «ДНР» заради звільнення українських заручників. Про це 30 червня заявила представник України в підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи, перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

«Вісім бандитів, які були затримані представниками Збройних сил України біля Широкиного, – це ніякі не сапери, а, скоріше, це снайпери. Думаю, що бойовики обмовилися в своїх заявах, ніякі це не сапери, а снайпери, які вели не розмінування, а намагалися там проводити диверсійні роботи. Але я хочу сказати, що українська сторона заради звільнення наших заручників, ми готові передати цих вісім затриманих іншій стороні», – повідомила вона.

Вона зазначила, що Київ послав «відповідні сигнали» іншій стороні, але «поки що на них немає відповіді».

«Але 4 числа в Мінську буде зустріч гуманітарної підгрупи, і я буду також там робити таку пропозицію, ми готові обміняти цих 8 затриманих», – підкреслила Геращенко.

Дивіться також: СБУ показала відео допиту восьми бойовиків, захоплених у полон під Маріуполем

Нагадаємо, 27 червня українські військові провели бойову операцію біля Широкиного, в результаті якої захопили в полон вісьмох бойовиків, ще троє загинули.