Київ закликав США прокоментувати інформацію щодо переговорів Трампа і Путіна про Україну – ЗМІ

18 Липня 2018, 15:31

Україна закликала США надати пояснення стосовно інформації про те, що американський президент Дональд Трамп обговорив із президентом РФ Владіміром Путіним "нові пропозиції" щодо врегулювання ситуації на Донбасі та в окупованому Криму. Про це в середу, 18 липня, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на джерело в дипломатичних колах.

 

"Україна запросила офіційних роз'яснень у Вашингтона про нібито обговорення на американо-російської зустрічі в Гельсінкі" нових пропозицій з врегулювання ситуації в південно-східних регіонах України", про що заявив президент Росії у своєму інтерв'ю російським ЗМІ", – йдеться в повідомленні.

 

За даними агентства, Київ запропонував Вашингтону офіційно спростувати цей факт у разі непідтвердження відповідної інформації.

 

Нагадаємо, 16 липня президент США Дональд Трамп та президент Росії Владімір Путін зустрілися у Гельсінкі. Президент РФ в інтерв'ю російським ЗМІ заявив, що домовився з Трампом про нові способи врегулювання ситуації на сході і півдні України. Зокрема, російський президент заявив: "ми говорили про Україну. Там є деякі ідеї нові стосовно способів врегулювання кризи на південному сході країни. Домовилися пропрацювати це поки що на експертному рівні. На мій погляд, це теж позитивний такий елемент руху вперед".