Київ висловив обурення французькій компанії через рекламу з Пореченковим, який стріляв по українцях на Донбасі

10 Червня 2020, 11:35

Українські дипломати висловили обурення тим, що представництво французької компанії Danone у Росії залучило до зйомок реклами йогурта актора Міхаіла Пореченкова, що воював проти України на Донбасі. Про це йдеться у заяві Посольства України у Франції.

 

 

"Великий бізнес має бути відповідальним. Комерційна доцільність не привід забувати про моральність. Danone Russia запрошуєпосіпаку кремлівських терористів Пореченкова, який у 2014 хизувався тим, як стріляв по українцях на Донбасі та підтримав анексію Криму, рекламувати свій йогурт. Смакує?" – йдеться у заяві. 

 

У представництві "Данон Україна" заявили, що компанії "прикро з приводу ситуації, що склалась навколо реклами, яка транслюється в російському медійному просторі", але українське представництво не може впливати на російське. 

 

"Ми в Україні не можемо впливати на формування рекламної, комерційної та комунікаційної політик інших країн, зокрема і Росії", – йдеться у заяві. 

 

Пореченков під час відвідин Донецька разом із бойовиками відкрив вогонь з великокаліберної автоматичної зброї в сторону Донецького аеропорту, який утримували українські силовики.

 

Актор внесений до списку діячів культури, що створюють загрозу національній безпеці України, йому заборонено в'їзд на територію України.