Київ та Анкара підписали низку документів про співпрацю

9 Березня 2016, 23:33

Україна та Туреччина підписали низку документів про співпрацю. Про це інформує прес-служба президента України за підсумками зустрічі Петра Порошенка з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом.

Повідомляється, що Порошенко та Ердоган підписали спільну Декларацію про поглиблення стратегічного партнерства між Україною та Турецькою Республікою.

Крім того, заступник Секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олег Гладковський та генеральний секретар Ради національної безпеки Турецької Республіки Сейфуллах Хаджимюфтюоглу підписали Протокол про співробітництво, між Апаратом РНБО України та Генеральним секретаріатом Ради нацбезпеки Туреччини, спрямований на активізацію співробітництва у сфері безпеки та оборони.

Читайте також: Порошенко запропонував прем’єру Туреччини зберігати турецький газ в Україні

Програму реалізації Меморандуму про наміри між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки щодо співробітництва у сфері технічних регламентів, стандартизації, метрології, оцінки відповідності та захисту прав споживачів на 2016-2017 роки підписали заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська та міністр економіки Турецької Республіки Мустафа Еліташ.

Також було підписано Угоду про співпрацю між Українським національним інформаційним агентством «Укрінформ» та турецьким Агентством «Анадолу», яка сприятиме активізації співпраці з Туреччиною у сфері інформаційної політики і дозволить підвищити рівень присутності української тематики в її інформаційному просторі та обізнаності про Україну серед турецького суспільства, що є особливо актуальним в умовах інформаційної війни з РФ.

Нагадаємо, сьогодні Порошенко перебуває з робочим візитом у Туреччині.