Київ попросив ЄС посприяти в технічному переобладнанні пунктів пропуску на Донбасі — Геращенко

21 Лютого 2017, 20:42

Україна звернулася до Євросоюзу з проханням про сприяння в технічному переобладнанні пунктів пропуску на Донбасі. Про це повідомила перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко за підсумками зустрічі з комісаром ЄС із питань гуманітарної допомоги та управління кризовими ситуаціями Христосом Стиліанідесом.

За словами Геращенко, це п’ятий візит єврокомісара в Україну.

Читайте також: В Україні з'явилася інтерактивна карта, яка показує завантаженість пунктів пропуску на кордоні

«Дуже важливо, що він відвідує не лише Київ, але і Схід України, зокрема, цього разу побував в Майорську і Бахмуті, подивився роботу КПВВ. Високий представник ЄК висловив занепокоєння так званою блокадою , яка, на його думку, ускладнює гуманітарну і економічну ситуацію на Донбасі і також б'є по цивільному населенню, яке найбільше страждає від конфлікту. В свою чергу, ми розповіли про зусилля української влади по відбудові об’єктів інфраструктури та гуманітарної сфери», – розповіла Геращенко.

Вона також зазначила, що звернулася до європейських колег із проханням сприяти в технічному переобладнанні для переоснащення КПВВ, що допоможе пришвидшити перетин громадянами лінії розмежування і сприятиме боротьбі із корупцією на пропускних пунктах.

Як повідомлялося, Держприкордонслужба цьогоріч впровадить на кордоні з Росією новітні системи захисту.