Київ може посилити візовий режим для паломників через візит ізраїльського політика до Криму – посол

11 Лютого 2016, 22:42

Неузгоджений із Києвом візит до окупованого Криму ізраїльського екс-міністра у справах релігії, нинішнього депутата Кнесету від партії ШАС Яакова Маргі і його зустріч 10 лютого з главою окупаційної влади півострова Сергієм Аксьоновим може стати причиною посилення Києвом візового режиму для Ізраїлю. Про це повідомив посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко.

"Я обговорив із Києвом скандальний візит Якова Маргі і його зустріч з керівником окупаційної влади Криму. Цілком можливо, що після з'ясування всіх деталей цього візиту депутат Маргі буде внесений до чорного списку із забороною на в'їзд в Україну. Хочу зазначити, що під час обговорення цієї теми пролунала думка Києва про те, що Україна може вжити заходів щодо запровадження різних форм візового режиму для релігійних паломників, що летять із Ізраїлю до Умані, – як реакція на порушення українських законів з боку депутата партії ШАС Яакова Маргі", – сказав Надоленко порталу ForumDaily.

Посол додав, що від імені посольства були відправлені листи протесту в МЗС Ізраїлю і голові партії ШАС міністру Ар'є Дері, в яких було звернуто увагу на неприпустимість таких візитів до окупованого Крим.

Читайте також: СБУ оголосила персонами нон ґрата французьких депутатів, які відвідали Крим

Як повідомлялося, влітку минулого року група французьких депутатів приїхали до Криму всупереч рішенню України про доступ на півострів. У Європарламенті засудили візит французьких депутатів. Також повідомлялося, що Франція відмовила від візитудо Криму двох сенаторів, а решті не дала грошей на поїздку.