Киян хочуть змусити перемонтувати балкони до Євро-2012

3 Лютого 2011, 10:17

Як відзначає видання, це стосується лише тих киян, які живуть в так званій туристичної зоні Євро-2012 – на Червоноармійській, бульварі Шевченка, вулиці Житомирській, Костьольній, Льва Толстого, Басейній, Бессарабській площі та прилеглих вулицях. А ось який вважати невідповідним для проведення чемпіонату балконом, поки точно не визначили.

«Ми будемо змушувати ремонтувати за свій рахунок балкони тільки тих, хто переробив їх кардинально. Зараз є в центрі балкони, з яких мешканці мало не квартири зробили, пофарбували в отруйні кольори або засклили незрозуміло як. Ставлять тарілки супутникові, кондиціонери. Таким власникам будемо ми давати приписи все змінити і приклад того, як повинен виглядати їх будинок у результаті. За непослух будемо карати, подумаємо як», – зазначив перший заступник мера Олександр Мазурчак.

А ось головний архітектор Києва Сергій Целовальник вважає, що ремонтувати потрібно і ті балкони, у яких непрезентабельний вигляд. «Грошей на це немає. Тому розмова буде вестися з кожним мешканцем окремо», – зазначає  архітектор.

Нагадаємо, раніше Київська влада хотіла заборонити мешканцям будинків на центральних вулицях виходити на балкон в білизні та захаращувати їх.