Квитки на швидкісні поїзди обійдуться українцям удвічі дорожче, ніж звичайні

14 Травня 2012, 17:59

"Вартість проїзду пасажирів у вагонах 1-го і 2-го класів швидкісного потягу "Інтерсіті+" визначити шляхом множення вартості проїзду відповідно у купейному, плацкартному вагонах швидкого поїзда на коефіцієнт 2,0", – зазначається у проекті наказу.

Таким чином, за підрахунками журналістів ТСН, поїздка з Києва до Харкова (при відстані 488 км) у другому класі швидкісного Hyundai обійдеться пасажирам від 222 грн, у першому класі – від 379 грн. Вартість проїзду в швидкісних електропоїздах Skoda на маршруті Харків-Донецьк (при відстані 318 км) у другому класі складе від 57 грн, у першому класі – від 125 грн.

Крім того, згідно з документом, вартість квитка і плацкарти на потяги "Інтерсіті+", які відправляються у четвер і суботу, визначатиметься із коефіцієнтом 0,9, на потяги, які відправляються у п'ятницю і неділю, – із коефіцієнтом 1,1. При оформленні проїзду в потягах "Інтерсіті+" "туди і назад", надаватиметься знижка у розмірі 10%.

Згідно з новою класифікацією пасажирських потягів, "Інтерсіті+" – це денний швидкісний потяг, який курсує у прямому сполученні. Вимоги: маршрутна швидкість 90 км/год і більше за припустиму швидкість до 200 км/год, вагони з місцями для сидіння 1-го і 2-го класів.

Як повідомлялося раніше, кілька нічних поїздів з Києва до Львова і Харкова скасують на користь денних Hyundai.

Укрзалізниця» і корпорація Hyundai в грудні 2010 року підписали контракт на поставку 10 швидкісних потягів для перевезення гостей фіналу Євро-2012.

Потяги виробництва Hyundai Rotem з'єднають швидкісним рухом українські міста. Вони долатимуть відстань від столиці до Харкова за 3,5 години, з Києва до Львова – за 4,5 години, з Києва до Донецька – за 5,5 годин.