КВУ: відеокамери на дільницях стали лише непоганим способом передати привіт своїм рідним

29 Жовтня 2012, 07:47

Він відзначив, що неефективність такого методу боротьби з порушеннями була очевидна з самого початку, пише "Коммерсант-Украина".

"У багатьох випадках ми просто дивимося, як люди ходять і кидають бюлетені, але ми не можемо побачити, свої або чужі паспорти пред'являють виборці, чи за себе вони розписуються в списках. Сьогодні ми отримуємо сигнали про організацію "каруселей" під дільницями, і, на жаль, жодної з них за допомогою відеокамер зафіксувати не вдалося. Відеоспостереження стало лише непоганим способом передати привіт своїм рідним і близьким", – заявив Черненко.

Нагадаємо, у день голосування з раннього ранку почали з'являтися повідомлення про те, що трансляція з дільниць йде з перебоями, з неправильних ракурсів або взагалі відсутня.

Рішення встановити на виборчих дільницях відеокамери для фіксації можливих порушень Верховна рада прийняла ще влітку, виділивши на ці цілі 993,6 млн грн.

Камери монтувала компанія "Сітронікс інформаційні технології". 28 жовтня компанія повідомила, що станом на 10:30 кількість дільниць, що забезпечують відеотрансляцію голосування на виборах, становить 99%.

96