Квіташвілі розповів, чому Блок Порошенка вимагає його відставки

30 Червня 2015, 17:50

Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі заявляє, що озвучена фракцією Блоку Петра Порошенка ініціатива про його відставку зявилася через реформування системи закупівель медичних препаратів.

«Я приїхав в Україну робити реформу, і ми змінили систему закупівель. Дуже багатьом не подобається, що вони втрачають 4 мільярди гривень. Багато з тих, хто нас критикує, втрачають у можливостях тіньових доходів. Але ми готові до останнього бою», – сказав він.

Квіташвілі додав, що доопрацювання законопроектів, спрямованих на проведення медичної реформи, обумовлене тим, що «70% законопроектів, які подавав Кабмін до Верховної Ради, було провалено».

«Деяким товаришам реформи не потрібні. Потрібно, щоб у країні було як останні 25 років: щоб сиділи тихо і пиляли гроші, щоб нічого не змінювалося в системі… Я їжджу по країні, ситуація катастрофічна. В якому стані лікарні? В якому стані лікарі, які отримують по 2 тисячі гривень і повинні дивитися в кишеню пацієнта», – сказав Квіташвілі.

Міністр додав, що не залишиться в Україні, якщо буде рішення про його відставку.

Як повідомлялося, раніше в вівторок заступник голови фракції Блоку Петра Порошенка Ігор Кононов заявив, що БПП пропонує фракціям коаліції розглянути питання відставки міністра охорони здоров'я України Олександра Квіташвілі. Він зазначив, що не сьогодні, в Мініохорони здоров'я склалася некерована некерована ситуація і є дуже багато проблемних питань.